Wycieczki dla firm

Wszystkie oferty zawierają w cenie następujące świadczenia:

noclegi w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienkami, wyżywienie zgodnie z programem, transport autokarem, ubezpieczenie oraz opiekę pilota i lokalnych przewodników.

Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, na kolejki lub rejsy płatne oddzielnie przez uczestników wycieczek.

Istnieje możliwość modyfikacji programów wg. życzeń zamawiającego.


 

"Szlakiem łemkowskich cerkwi" - Krynica  i Beskid Sądecki

1 dzień - Wyjazd o godz. 7. Przejazd do Krynicy, po drodze przerwa na kawę.Godz. Zakwaterowanie i obiad, a następnie wycieczka autokarem "Szlakiem łemkowskich cerkwi" (Tylicz, Mochnaczka,Powroźnik). Wieczorem impreza integracyjna przy ognisku z poczęstunkiem i ew. muzyką.

2 dzień - Śniadanie. Wjazd kolejką gondolową na Jaworzynę Krynicką i pieszy spacer do schroniska PTTK (ok. 30 min), następnie zwiedzanie Krynicy z przewodnikiem. Po obiedzie odjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Częstochowy ok. godz. 22.


 

"Na skalnej ziemi" - Tatrzański Park Narodowy, Zakopane, kąpielisko termalne

1 dzień - Wyjazd o godz. 7. Przejazd do Zakopanego, po drodze przerwa na kawę. Zakwaterowanie i obiad, a następnie wycieczka piesza z przewodnikiem do doliny Kościeliskiej gdzie możliwość zwiedzanie jaskini. Wieczorem impreza integracyjna - biesiada z muzyką góralską i poczęstunkiem.

2 dzień - Śniadanie, a następnie wyjazd na termalne kąpielisko do Bukowiny Tatrzańskiej lub Zwierówki na Słowacji albo wjazd kolejką na Gubałówkę i zwiedzanie Zakopanego. Po obiedzie odjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Częstochowy ok. godz. 22.


 

 

"RIESE - ostatnia główna kwatera Hitlera" - zamek "Książ" i tajemnicze podziemne miasta "Włodarz", "Osówka" lub "Rzeczka"

1 dzien - Wyjazd o godz. 7. Przejazd do Wałbrzycha, po drodze przerwa na kawę. Zwiedzanie zamku "Książ", następnie przejazd do jednego z obiektów kompleksu "Riese": "Włodarz", "Osówka' lub "Rzeczka" i jego zwiedzanie. Obiad. Przejazd do Karpacza, impreza integracyjna.

2 dzień - Śniadanie. Wjazd wyciągiem krzesełkowym na Kopę pod Snieżką i piesze zejście przez kocioł Małego Stawu i schronisko "Samotnia" do Karpacza, zwiedzanie kościółka "Wang". Po obiedzie wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Częstochowy ok. godz. 22.


 

"Z nurtem Wisły" - Kazimierz, Sandomierz, Baranów Sandomierski

1 dzien - Wyjazd o godz. 7. Przejazd do Kazimierza Dolnego, po drodze przerwa na kawę. Zwiedzanie zabytków Kazimierza i czas wolny. Przejazd do Sandomierza, gdzie obiadokolacja i możliwość zorganizowania imprezy integracyjnej.

2 dzień - Śniadanie. Zwiedzanie zabytków Sandomierza i czas wolny. Przejazd do Baranowa Sandomierskiego - zwiedzanie pałacu. Odjazd w drogę powrotną, po drodze obiad. Przyjazd do Częstochowy ok. godz. 22.


 

"Testament Inków" - Pieniński Park Narodowy, Dębno, Nidzica, Czorsztyn, Szczawnica

1 dzien - Wyjazd o godz. 7. Przejazd w Pieniny, po drodze przerwa na kawę. Zwiedzanie drewnianego zabytkowego kościółka w Dębnie, przejazd do Nidzicy i zwiedzanie zamku. Obiad. Zwiedzanie Czorsztyna i Szczawnicy i impreza integracyjna.

2 dzień - Śniadanie. Piesza wycieczka na Trzy Korony lub do wąwozu Homole albo spływ Dunajcem. Po obiedzie odjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Częstochowy ok. godz. 22.


 

Kotlina Kłodzka "Szlakiem chronionej przyrody" - Góry Stołowe, Wambierzyce, Czermna, Kłodzko

1 dzień - Wyjazd o godz. 7. Przejazd do Kudowy Zdrój, po drodze przerwa na kawę, Zwiedzanie kaplicy czaszek w Czermnej oraz uzdrowiska w Kudowie. Przejazd do rezerwatu "Błędne Skały" i jego zwiedzanie a następnie odwiedziny w bazylice w Wambierzycach. Przejazd do Polanicy Zdrój i zakwaterowanie i obiadokolacja. Możliwość zorganizowania imprezy integracyjnej.

2 dzień - Śniadanie. Przejazd do Karłowa i piesze zwiedzanie rezerwatu "Szczeliniec Wielki". Następnie przejazd do Kłodzka, zwiedzanie twierdzy i miasta. Obiad i odjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Częstochowy ok. godz.22.


 

TATRY SŁOWACKIE - wspaniała przyroda, symboliczny cmentarz ludzi gór, ogromne jaskinie, zabytkowe miasteczka

1 dzien - Wyjazd o godz. 7. Przejazd na Łysą Polanę, po drodze przerwa na kawę. Zwiedzanie jaskini Bielańskiej, a następnie przejazd do Szczyrbskiego Plesa, zwiedzanie kurortu i piesze przejście na symboliczny cmentarz ludzi gór pod Osterwą. Zakwaterowanie w hotelu i obiadokolacja.

2 dzień - Śniadanie. Przejazd do zamku Spiski Hrad i jego zwiedzanie, następnie pobyt w zabytkowym średniowiecznym miasteczku Levocza. Przejazd do uzdrowiska Smokowiec, wjazd kolejką terenową na Hriebienok i spacer do wodospadów Studenej Vody. Powrót na obiadokolację i nocleg.

3 dzien - Śniadanie. Zwiedzanie zamku i miasta Kieżmark, a następnie przejazd do Starej Lubovni gdzie zwiedzanie zamku i skansenu budownictwa ludowego. Wyjazd w drogę powrotną, po drodze przerwa na obiad. Przyjazd do Częstochowy ok. godz. 22.


 

BIESZCZADY - połoniny, jezioro Solińskie, skansen budownictwa ludowego, pałac w Łańcucie

1 dzień - Wyjazd o godz. 7. Przejazd do Leżajska, po drodze przerwa na kawę. Zwiedzanie klasztoru w Lezajsku, a następnie przejazd do Łańcuta i zwiedzanie pałacu. Przejazd do Ustrzyk Dolnych lub Solinyobiadokolacja i nocleg.

2 dzień - Śniadanie. Przejazd do Ustrzyk Górnych i piesze wejście na Połoninę Wetlińska, Połoninę Caryńską lub Tarnicę, a następnie przejazd "Pętlą Bieszczadzką" przez Wetlinę i Cisną do Soliny. Powrót do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja. Możliwość zorganizowania imprezy integracyjnej.

3 dzień - Śniadanie. Przejazd do Sanoka gdzie zwiedzanie skansenu budownictwa ludowego i muzeum ikon lub spływ łodziami po Sanie. Po obiedzie odjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Częstochowy ok. godz. 22.